LAG

LAG Leader Mälardalen – styrelseledamöter

Ordförande är Eva Wrede, ideell sektor, Enköping och vice ordförande är Annica Gustafsson, offentlig sektor, Arboga.

Lindesberg, Södra Fellingsbro
Daniel Fagerlund 079-060 45 06 daniel.fagerlund@lindesberg.se
Gullan Bergdahl 073-699 57 25 gullanbergdahl@hotmail.com
Johan Andersson 070-685 13 67 johaninorrby@telia.com
Arboga
Annica Gustafsson 073-765 70 36 annica.gustafsson@arboga.se
Johanna Ericson 070-952 17 36 johanna.ericson@edsborg.se
Köping
Ellinor Gustafsson 0221-25 655 ellinor.gustafsson@koping.se
Mårten Gustavsson 070-340 18 92 marten.gustavsson@mellanskog.se
Lotta Granberg 073-998 04 90 lotta@ogir.se
Hallstahammar
Jouni Ståhlhane 070-433 39 95 jounistahlhane@gmail.com
Andreas Silfver 070-394 36 88 andreas@silfverkonsult.com
Helena Holmgren 070-521 60 83 nena70@live.se
Västerås
Karolina Swierczek 021-39 31 15 karolina.swierczek@vasteras.se
Anders Flodström 070-896 66 66 anders.flodstrom@tillbergags.nu
Patrik Rehn 070-414 35 57 patrik@pareco.se
Enköping
Rebecka Lindström 070-791 74 01 rebecka.lindstrom@centerpartiet.se
Lotta Hermansson 076-12 83 863 lotta@viltmakeriet.se
Eva Wrede 073-083 57 92 ewrede@telia.com
Håbo
Fredrik Anderstedt 073-815 93 14 fredrik.anderstedt@habo.se
Jonatan Hedberg 073-312 10 53 jonatan.hedberg@friluftsframjandet.se
Göran Eriksson 070-346 96 99 goran@brunnstagard.se
Upplands-Bro
Mattias Peterson 070-813 88 19 mp@jumbiprod.com
Lars Tillhammar 070-850 52 65 lars.tillhammar@cantrot.se
Lars Ehrnström 070-262 15 24 l.ehrnstrom@outlook.com