LAG

LAG Leader Mälardalen – styrelseledamöter

Ordförande är Eva Wrede, privat sektor, Enköping och vice ordförande är Marcus Nybom, offentlig sektor, Upplands-Bro.

Lindesberg, Södra Fellingsbro
Daniel Fagerlund 079-060 45 06 daniel.fagerlund@lindesberg.se
Tina Pohl Larsson
Johan Andersson 070-685 13 67 johaninorrby@telia.com
Arboga
Annica Gustafsson 073-765 70 36 annica.gustafsson@arboga.se
Jan Larsson 072-391 61 51 janingvar.larsson@tele2.se
Johanna Ericson 070-952 17 36 johanna.ericson@edsborg.se
Köping
Sören Pettersson 070-624 27 92 sorengillsta5@gmail.com
Mårten Gustavsson 070-340 18 92 marten.gustavsson@mellanskog.se
Lotta Granberg lotta@ogir.se
Hallstahammar
Anna Gunstad Bäckman 070-739 92 96 anna.gunstad@centerpartiet.se
Sig-Britt Bodén 072-742 10 33 sigbritt.boden@telia.com
Helena Holmgren 070-521 60 83 nena70@live.se
Västerås
Eva Lilja 021-39 01 11 eva.lilja@vasteras.se
Anders Flodström 070-896 66 66 anders.flodstrom@tillbergags.nu
Maria Sannesjö 021-470 48 01 maria@aroshandelshus.com
Enköping
Rebecka Lindström rebecka.lindstrom@centerpartiet.se
Sofia Ohlsson 073-727 54 84 sofia@resilienta.se
Eva Wrede 073-083 57 92 ewrede@telia.com
Håbo
Fredrik Anderstedt 073-815 93 14 fredrik.anderstedt@habo.se
Jonatan Hedberg jonatan.hedberg@friluftsframjandet.se
Göran Eriksson 070-346 96 99 goran@brunnstagard.se
Upplands-Bro
Mattias Peterson mp@jumbiprod.com
Lars Tillhammar 070-850 5 2 65 lars.tillhammar@cantrot.se
Lars Ehrnström l.ehrnstrom@outlook.com